۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک در سال ۲۰۲۰

 

خبر خوب این است که برای کسب درآمد به عنوان یک طراح گرافیک ، همیشه لازم نیست چشم انداز شخص دیگری را دنبال کنید. در حقیقت ، فرصتهای منفعل فراوانی وجود دارد که به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهیدو  همانطور که می خواهید طراحی کنید. ما در این مقاله ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک را بیان میکنیم.همه آنها روشهای هنری و آنلاین هستند.در اینجا شما ایده های فعال ، نیمه منفعل و منفعل برای طراحان گرافیک را  دارید. بیایید نگاهی بیندازیم به هر یک از این ایده ها و اینکه چرا باید حداقل یکی از آنها را برای کسب درآمد امتحان کنید:

 1. طراحی تصاویر رمانهای  طنز و گرافیک
 2. کتابهای رنگ آمیزی قابل چاپ
 3. طراحی نمادها و عناصر وبس
 4. طراحی فونت های مختلف
 5. طراحی انواع کاور ها و پست های اینستاگرام
 6. طراحی ایموجی،شکلک ها و بر چسب ها
 7. هنر دیواری قابل چاپ
 8. تزیینات  قابل چاپ برای مهمانی ها
 9. طراحی گیف ها
 10. طرح های سه بعدی پیش ساخته
 11. کتابهای الکترونیکی و تمپلت های رزومه
 12. کار های فریلنسری
 13. طرحهای تجاری
 14. آموزش طراحی گرافیک
 15. طراحی برای نشریات
 16. طراحی جعبه ها ی کالاها
 17.  طراحی کارتهای عروسی
 18. طراحی وبلاگ برای کسب درآمد
 19. طراحی کارت پستالهای مهمانی
 20. ایجاد کانال یوتیوب

  ۱.تصاویر رمان های طنز و گرافیک

  تصویر برای کتابهای رمان طنز و گرافیک

  (اولین روش  از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)
  طراحی طنز یک صنعت میلیارد دلاری است. به گزارش وایر ، همین ماه گذشته ، ۱۱۹۴ کتاب طنز جدید و ۳۹۱ رمان گرافیکی جدید منتشر شد. این به ما اجازه می دهد با خیال راحت تصور کنیم که مردم به این شکل از هنر علاقه مند هستند و از همه مهمتر ، هنوز هم مایل به پرداخت هزینه برای  آن دارند .

  با فروش آنلاین طنز دیجیتال ، این فرصت را خواهید داشت که بخشی از سهم بازار را بدست آورید. آنچه مهم است ، فروش طنز به عنوان محصولات دیجیتال به شما امکان می دهد از چالش هایی که ناشران سنتی با آن روبرو هستند جلوگیری کنید: نیاز به تأمین هزینه های فروشگاه های فیزیکی یا متقاعد کردن مردم برای پرداخت هزینه حمل و نقل هنگام سفارش آنلاین را ندارید.

  ۲. کتابهای رنگ آمیزی قابل چاپ

  تصویر برای کتابهای رنگ آمیزی

  (دومین روش از ۲۰ روش  پولساز برای طراح گرافیک)
  طراحی کتاب های رنگ آمیزی به شما امکان می دهد مهارت های طراحی خود را با شکوه کامل نشان دهید.روند فروش کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان در سال ۲۰۱۵ با فروش بیش از ۱۲ میلیون کتاب ، جهان را متعجب کرد ، در این سال برخی از فروشندگان حتی تا ۳۲۹،۰۰۰ دلار درآمد داشتند. در حالی که برخی می گویند این روند اکنون از بین رفته است ، فوربس استدلال می کند که ممکن است کاملاً درست نباشد.بزرگسالان و بچه ها هنوز هم از رنگ آمیزی لذت می برند ، اما مردم امروز به جای خرید از ناشران سنتی ترجیح می دهند از ناشران کوچک خود بخرند. تعداد فروش آنها همیشه به طور دقیق گزارش نمی شود ، با این حال مشخص شده است که تاکنون ۶۰٪ از کتاب های سرگرمی توسط خود ناشران مستقل به فروش می رسد.
  کتاب های رنگ آمیزی محصولی است که توسط فروشندگان کوچک تصاحب شده است. این یک فرصت عالی برای فروشندگان جدید است زیرا ورود به بازارهایی که توسط بازیکنان بزرگ تسلط ندارند. از این رو کتابهای الکترونیکی قابل چاپ با رنگ آمیزی بهترین محصول برای فروش طراحان گرافیک است.

۳. عناصر و نمادهای وب

تصویر آیکونها ونمادهای وب

( سومین روش  از ۲۰ روش پولسازی برای طراح گرافیک)

با  یافتن نزدیک به ۲۰۰ میلیون وب سایت فعال به صورت آنلاین ، صاحبان مشاغل امروز میخواهند از رقبای خودپیشی بگیرند . یکی از راه هایی که شرکت ها می توانند خدمات متمایز  خود را به نمایش بگذارند ، استفاده از نمادهای وب منحصر به فرد و تصاویر سفارشی است که به آنها کمک می کندرسالت  خود را بازگو کنند.

طبق ۹۹ طراحی ، امروزه تصاویر سفارشی یکی از اصلی ترین روندهای طراحی وب هستند. با نگاهی بیشتر ، می توانیم فرض کنیم که با اشباع بیشتر وب ، روند و تقاضا برای تصاویر وب سفارشی ادامه خواهد یافت. بنابراین ، فروش آنلاین آیکون ها و بسته های تصویرگری روش خوبی برای کسب درآمد طراحان گرافیک با هنر دیجیتالی در کنار شما خواهد بود.

۴.ساخت فونتها

تصویر برای ساخت فونت

( چهارمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)
فونتها قسمت بزرگی از هر وب سایت هستند. به خصوص امروزه که طراحان و برنامه نویسان (و گوگل) به مواردی مانند خوانایی وب سایت و قابلیت استفاده بیشتر توجه می کنند.طبق گفته Monotype ، شرکت آمریکایی که محصول اصلی آن فونت است ، علاقه به حروف اصلی به طور پیوسته در حال افزایش است. نتایج فروش آنها این را ثابت می کند: سال گذشته ، این شرکت ۲۳۵.۸ میلیون دلار درآمد گزارش کرده است که در مقایسه با سال قبل ۱۶ درصد افزایش داشته است.
فونتها نه تنها به بخشی از UX تبدیل شده اند ، بلکه در برندسازی نیز سهم بسزایی دارند و این افزایش علاقه به این حوزه  برای طراحان گرافیک مستقل ،میتواند  بهترین فرصت برای پریدن روی باند واگن و ارائه فونتهای  خلاقانه آنها برای فروش باشد.

۵.  طراحی پست ها و کاور های اینستا گرام

تصویر طراحی پست اینستاگرام و کاورها

(پنجمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)

همه می دانند که اگر در شبکه های اجتماعی نباشید ، وجود نخواهید داشت. آنچه مردم نیز متوجه شده اند این است که تصاویر با کیفیت و چشم نواز برای جذب و حفظ فالورها امروزه یک ضرورت میباشد.در حالی که فیس بوک همچنان محبوب ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی از نظر کاربران روزانه است ، اینستاگرام یک رقیب نزدیک است. همانطور که گفته شد ، اینستاگرام جایی است که ظاهر بصریدر آن  اهمیت فوق العاده  دارد، بنابراین اگر فکر می کنید هنگام ایجاد بسته تصاویر خود باید بر روی کدام پلتفرم تمرکز کنید ،این بهترین  گزینه  است.

حتی اگر برندها  به نیاز خود به Instagram Highlights Covers پی برده اند ، این پیشنهاد هنوز کاملاً محدود و خام  است ، پس در حالی که خیلی رقابتی نشده است ، روند را دنبال کنید.

۶.ایموجی ها ، شکلک ها و بر چسب ها

ایموجی ها و برچسب ها و شکلک ها

(ششمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)
بیش از ۶۰ میلیون ایموجی که روزانه در پیام رسان فیس بوک ارسال می شود و نیمی از کل پست های اینستاگرام دارای ایموجیست   ، بدیهی است که مردم دوست دارند با تصاویر ارتباط برقرار کنند. و البته اگر مردم چیزی را دوست داشته باشند ،برندها از آن استفاده می کنند.
به محض این که توییتر شکلک های برند دار  را در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد ، شرکت های صنایع مختلف بلافاصله شروع به اضافه کردن شکلک ها و آرم های سفارشی خود کردند. تاکنون بیش از ۲۵۰ شرکت ایموجی های شخصی خود را ایجاد کرده اند ، از جمله کوکاکولا ، تاکو بل و شورولت.

با تبدیل شکلک ها به بخشی جدایی ناپذیر از ارتباطات روزمره ، این روند قطعاً به رشد خود ادامه خواهد داد. بنابراین ، برند های  بیشتری به دنبال شکلک های غیرمعمول و شوخ طبع هستند تا از آنها در بازاریابی خود استفاده کنند. این همان جایی است که می تواند  طرح های شما به کار گرفته شود. ایموجی ها ، برچسب ها و شکلک هایی را ارائه دهید که به شرکت ها کمک می کند ماهیت  خود را نشان دهند و محصولات خود را بفروشند.

۷. هنر چاپ دیواری

 تصویر هنر چاپ دیواری

(هفتمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)

به گفته محققان آمار ، بازار جهانی دکوراسیون منزل سالانه تقریباً ۲۰ درصد به طور مداوم در حال رشد است. در واقع ،  شرکت حمل و نقل قطره ای که محصولات چاپی سفارشی را ارائه می دهد ، گزارش داد که پوسترها با صدها هزار قطعه هنر دیواری هر ساله دومین محصول پر فروش آنها هستند.

تا زمانی که افراد و شرکت ها فضاها را جابجا و بازسازی کنند ، دکوراسیون مانند پوستر ، بوم و برچسب های دیواری از بهترین محصولات پرفروش برخوردار نیستند. اما بهترین قسمت این است که فروش هنر دیواری به معنای نیاز به چاپ و ارسال محصولات فیزیکی نیست. درعوض ، دردسر را نادیده بگیرید و فایلهای چاپی بارگیری را ارائه دهید و قسمت چاپ را به مشتری بسپارید.

۸. تزیینات مهمانی قابل چاپ

تصویر دکوراسیون مهمانی چاپی(هشتمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)

در عصر اینستاگرام و اینترنت  ، مردم تأکید خاصی بر تزئینات دارند. به این فکر کنید، والدین امروز به راحتی ۲۵۰ دلار برای تزیین مهمانی های تولد بچه هایشان هزینه  میکنند. زوجها  برای اطمینان از اینکه عروسی هایشان کاملاً مناسب به نظر برسند ، حدود ۲۰۰۰ دلار هزینه می کنند.
این  ممکن است، بهترینفرصت برای استفاده از این روند برای کسب درآمد منفعل از این هنر باشد. فروش تزیینات مهمانی علاوه بر شانس کسب درآمد به عنوان فریلنسر ، فرصت های بی شماری برای ابراز وجود دارد.
تمرکز بر روی یک مورد خاص:
موضوع (به عنوان مثال سوپر قهرمانان ، دیسکو ، مهمانی چای )
نوع مهمانی (به عنوان مثال تولد ، عروسی ، مهمانی مجردی)
سن (به عنوان مثال بزرگسالان ، نوجوانان ، کودکان)
هیچ محدودیتی در خلاقیت و درآمد بالقوه شما وجود ندارد ، فقط کافیست یک مکان را انتخاب کنید و دنبال آن بروید.

۹.گیف ها
( نهمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)

تصاویر متحرک بیش از ۲۵ سال وجود داشته است ، امادر  سه سال اخیر  است که روند رو به رشد فزاینده ای دارد. از گفتن داستان تا بیان احساسات ، GIF امروزه تقریباً توسط همه و در همه جا در ارتباطات دیجیتال استفاده می شود.

وقتی اینستاگرام GIF ها را در استوری ها معرفی کرد ، بسیاری از برندهای پیشرو  در اینستاگرام آنها را راهی تازه  برای افزایش آگاهی از برند می دانستند. بنابراین ، آنها بارگذاری GIF های سفارشی را برای استفاده همگانی  شروع کردند.

اکنون ، با روند گسترده ، شرکت های بیشتری به دنبال GIF های اصلی برای خرید و استفاده در ارتباطات خود هستند. بنابراین ، اگر ایجاد گرافیک متحرک سرگرمی شماست ، زمان مناسبی است که کارهای  خود را برای فروش به نمایش بگدارید و با آن کسب درآمد کنید.

۱۰.طراحی های سه بعدی پیش ساخته(آماده)

تصویر گرافیک سه بعدی

(دهمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)

طراحی های سه بعدی فرصت هایی را فراهم می کنند که در غیر این صورت دستیابی به آنها در محیط آنلاین غیرممکن است ، آنها جلوه ای چهره به چهره دارند. کارشناسان پیش بینی می کنند که گرافیک ها و انیمیشن های سه بعدی واقع گرایانه مواردی هستند که در سال های بعدی بیشتر شاهد آن خواهیم بود. و نه فقط در کمپین های با بودجه کلان ، طراحی بازی ها و فیلم های هالیوودی.
نکته این است: ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در سالهای بعدی علاقه مندی به مدلهای سه بعدی از پیش آماده افزایش یابد. مشاغل کوچک حاضر به استفاده از این روند اما با بودجه  کمتر خواهند بود. به جای ایجاد مدل های سه بعدی از ابتدا ، شرکت هایی که می خواهند پس انداز کنند در جستجوی محتوای آماده و سفارشی هستند. بنابراین ، از این تقاضا برای فروش دارایی هایی که قبلاً برای یک پروژه متفاوت یا سرگرمی ایجاد کرده اید ، استفاده کنید.

۱۱.کتابهای الکترونیکی و تمپلت های رزومه

تصویر کتابهای الکترونیکی و تمپلت های رزومه

( یازدهمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک)
درحالی که بسیاری هنوز کتاب چاپی می خوانند ، انتشارات دیجیتال در جهان رسانه های اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. طبق آمار Statista ، انتظار می رود نفوذ کاربران تا سال ۲۰۲۴ به ۱۵.۹٪ برسد. این بدین معناست  که کتابهای الکترونیکی آمده اند تا بمانند.

نوشتن کتاب الکترونیکی یکی از راه های فروش مهارت و دانش خود به عنوان یک طراح گرافیک است. شما می توانید یک راهنمای گام به گام برای طراحی گرافیک برای مبتدیان بنویسید ، یا یک راهنمای زیبا برای نام تجاری محصول ایجاد کنید. از هر روشی که بخواهید بفروشید ، شکی نیست که کتابهای الکترونیکی شما مانند کیک های گرم فروخته می شوند.

وقتی نگاهی به بازارهای آنلاین مانند Creative Market یا Etsy بیندازید ، بدیهی است که الگوهای کتاب الکترونیکی تقاضای زیادی دارند. تأثیرگذاران ، و سازندگان شبکه های اجتماعی، کارآفرینان از اقشار مختلف جامعه حداقل یکی را به عنوان بخشی ازبرند خود می فروشند.

بنابراین ، قرار دادن الگوهای از پیش طراحی شده برای فروش راهی عالی برای کسب درآمد منفعل است. به غیر از فروش آنلاین کتابهای الکترونیکی ، می توانید قالب های رزومه را نیز بفروشید. این موارد نیز بسیار محبوب هستند ، زیرا این روزها افراد جویای کار بیشتر به ظاهر و جذابیت  رزومه خود اهمیت می دهند.

۱۲.فریلنسری در سایتهای فریلنسر یا آزادکار (UpWork)

( دوازدهمین روش از ۲۰روش پولساز برای طراح گرافیک)

وقتی مجموعه متنوعی از مهارت های طراحی گرافیکی را داشته باشید ، freelancing می تواند برای شما مفید باشد ، اما شما علاقه ای به فروش محصولات ندارید. اگر ترجیح می دهید با نمایش های مختلف (مانند طراحی پست رسانه های اجتماعی ، تصویرگری و غیره) آزمایش کنید ، کار آزاد  می تواند منبع درآمد بالقوه شما باشد.

با صدها شغل برای هر مجموعه مهارت ، Upwork بزرگترین وب سایت فریلنسری  جهان است. پس از ثبت نام ، می توانید کارهای طراحی گرافیک را با استفاده از عملکرد جستجوی آنها به راحتی فیلتر کنید. با تطبیق دادن شما با پیشنهادهایی که به طراحان گرافیک نیاز دارند ، کار Upwork یافتن مشاغل مناسب سریعتر از آنچه در خود انجام می دهید را آسان می کند.

گرچه فریلنسری  نمی تواند مطمئن ترین گزینه برای کسب درآمد ثابت باشد ، اما راهی عالی برای ایجاد شهرت و کسب بازخورد مثبت است. به عنوان مثال ، می توانید در هنگام کار در پروژه های جانبی دیگر ، به صورت نیمه وقت فریلنسری کنید و از نظراتی که در Upwork دریافت کرده اید برای مراجعه بعدی استفاده کنید.

۱۳.برند تجاری

تصویر برند تجاری زمزم

(سیزدهمین روش از ۲۰ روش پولساز برای طراح گرافیک

در سال های اخیر ، برند  تجاری با محبوبیت زیادی روبرو شده است. از آنجا که کارآفرینان و استارتاپ ها همیشه طراحان داخلی ندارند ، آنها به شخصی با استعداد نیاز دارند که به آنها کمک کند تا یک هویت بصری قوی پیدا کنند.

از آرم گرفته تا کارت های بازرگانی ، طراحی اجزای مهم یک برند  تجاری جدید، راهی عالی برای استفاده از استعداد و کسب درآمد شماست. نه تنها نمونه کارهای خیره کننده ای خواهید داشت ، بلکه فرصت های مشابه آینده را نیز تضمین می کند.

برند  تجاری ممکن است از نظر احساسی تحسین بر انگیز  نیز باشد ، خصوصاً وقتی یک برند در مقیاس جهانی به شهرت برسد ، هزاران نفر از کار طراحی شما استقبال خواهند داشت.

بنابراین ، چرا از این منبع درآمد بالقوه استفاده نمی کنید و شروع به فروش خدمات خود با Sell fy نمی کنید؟

۱۴.آموزش طراحی گرافیک

تصویر آموزش طراحی گرافیک

علاقه ای به فروش محصولات یا فریلنسینگ ندارید؟ پس شاید تدریس خصوصی آنلاین مورد علاقه شما باشد. اگر متوجه شده اید که از آموزش دادن به مردم لذت می برید ، چرا اشتیاق خود را به آنها نمی آموزید؟

افزایش تدریس آنلاین را می توان ناشی از افزایش علاقه به کسب مهارت های جدید از داخل خانه خود دانست. پیش از این ، افراد برای دوره های آموزشی حضوری  ابتدا  ثبت نام می کردند و سپس سعی می کردند زندگی پرمشغله خود را با  برنامه آنجا  تطبیق دهند.

اما که اکنون  تدریس الکترونیکی برای همه در دسترس است ، مردم دیگر نیازی به برنامه زمانی دقیق  و فشرده برای  یادگیری ندارند. بنابراین ، اگر شما یک طراح گرافیک مجرب هستید ، می توانید با فروش دوره های آنلاین از طریق پلتفرمهای  یادگیری مانند Udemy ، Teachable یا Skill share ، این فرصت را از دست ندهید،مشتریان شما قطعاً از این فرصت آموزشی استقبال کرده و قدر دان شما خواهند بود.

۱۵.تصویر سازی برای انتشارات

تصویر سازی برای انتشارات

صنعت نشر با میلیونها  کتاب در هر سال ،  نیاز روز افزون  به طراحی برای جلد این کتب فرصت خاصی را برای همه افراد این حوزه و طراحان ایجاد کرده است .

بنابراین ، این فرصت شماست، از این به نفع خود استفاده کنید و طرحهای خاص ، عکس یا تصاویر بی نظیری را ارائه دهید. این روزها بیشتر نویسندگان می خواهند اطمینان حاصل کنند که جلد کتاب آنها منحصر بفرد است  و کپی نشده باشد.

تصویر گری انتشارات ، فقط در جلد کتاب متوقف نمی شوند. همچنین می توانید مجله ها ،طنز ها یا حتی شخصیت های خیالی و نقشه های جهان را به تصویر بکشید. بنابراین ، اگر این کاری را که دوست دارید انجام دهید ، در نظر بگیرید که در بازارهای آزاد مانند ۹۹designs یا Be hanc تصویرگر شوید.

۱۶.کالا

تصویر کالا

فروش کالا به سرعت به یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد تبدیل شده است.  این برای یک کارآفرین میتواند امیدوارآفرین باشد . اگرچه هر صاحب ببیزینی  حتما  کالای خود را نمی فروشد ، اما تقریباً همه در برخی موارد به  آن توجه میکنند  شما هم همین طور؟

طبق گفته های استاتیستا ، پیش بینی می شود تجارت الکترونیکی خرده فروشی پوشاک و لوازم جانبی تا سال ۲۰۲۴ -۱۹۴.۴ میلیارد دلار درآمد کسب کند.

در واقع ، ادامه کاهشی  شرکتهای برآورده کننده تقاضا مانند Print ful ثابت کرده است که فروش کالاهای تجاری هرگز آسان نبوده است. اکنون می توانید به معنای واقعی کلمه یک فروشگاه تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید ،فایلهای چاپی را بارگذاری کنید و هر محصولی را که می خواهید بفروشید را برای خودتان طراحی کنید:مثل
تی شرتس
پیراهن های گرمکن
لیوان
کیف های حمل بار
ساق پوش
برچسب ها
تجهیزات جانبی
بالش

۱۷.لوازم عروسی

شما همچنین می توانید با مهارت های طراحی گرافیکی خود به مکانهاب خاص بروید و لوازم التحریر عروسی را بفروشید. شانس موفقیت این تجارت بسیار زیاد است – تا زمانی که عروسی ها اتفاق بیفتد ، همیشه تقاضابرای  دعوت نامه های عروسی با تصاویر زیبا وجود دارد.

فروش لوازم التحریر عروسی یک کار نسبتاً کم هزینه است که می تواند به صورت پاره وقتانجام شود تا زمانی که سودآور شود.

اگر تصمیم دارید مسیر خشت و ملات را طی کنید ، می توانید ازیک چاپخانه محلی استفاده کنید یا کارت های عروسی را با دست تهیه کنید. همچنین باید ترتیبی دهید که نمونه کارها  در وب سایتی   که تنظیم کرده اید  در آن افراد بتوانند سفارش دهند یا هزینه تصاویر شما را پرداخت کنند.

۱۸. یک وبلاگ کسب درآمد ایجاد کنید

وبلاگ کسب درآمدس

 

وبلاگ نویسی یکی از قدیمی ترین روش های کسب درآمد آنلاین است. راه اندازی آن نیز بسیار آسان است ، همه آنچه شما نیاز دارید یک سیستم عامل ، یک موضوع و یک نام دامنه است. به عنوان مثال ، می توانید یک وبلاگ شخصی درباره طراحی گرافیک راه اندازی کنید که در آن نکات ، ترفندها ، آزمایش ها ، نتایج و داستان ها را به اشتراک بگذارید.

رمز موفقیت در وبلاگ نویسی فعال بودن و سازگاری است. اگر بهترین روش های جستجوگرها را دنبال کنید و از وبلاگ طراحی گرافیک خود درآمد کسب کنید ، محتوای شما توسط صدها هزار نفر خوانده و به اشتراک گذاشته می شود. محتوای با کیفیت بالا در سالهای آتی منجر به فالور های وفادار خواهد شد.

کلید هدایت ترافیک به وبلاگ شما فقط سئو سایت نیست ، بلکه اتصال آن به کانال های مختلف رسانه های اجتماعی است. به عنوان مثال ، افزایش یک پست محبوب در صفحه فیس بوک خود می تواند طرفداران جدیدی را جذب کند.

علاوه بر این  ، شما  می توانید از وبلاگ خود برای فروش محصولات یا خدمات مرتبط با طراحی گرافیکی مانند کتابهای الکترونیکی ، بازرگانی ، برند تجاری و موارد دیگر استفاده کنید.

۱۹.نوشتن پستهای مهمانs

نوشتن پستهای مهمان

روش دیگر برای کسب درآمد به عنوان طراح گرافیک نوشتن پست های مهمان است. اگرچه این به اندازه اکثر ایده های این مقاله سودآور نیست ، اما هنوز هم یک چالش  قابل انجام است.

اگر قبلاً وبلاگ نویسی کرده اید اکنون  ، می توانید پست مهمان یا نوشتن مستقل درباره طراحی گرافیک را نیز انجام دهید. انواع فرصت های ارسال  پست میهمان با پرداخت هزینه وجود دارد،تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را پیدا کنید. موتورهای جستجو مانند Google بهترین کمک در این مورد هستند.

با این حال ، اگر به دنبال فرصت نوشتن برای  پول  هستید که می توانید تخصص خود را در پست ها یا مقاله های مهمان به اشتراک بگذارید ، Upwork آسانترین گزینه است.

۲۰.ایجاد کانال یوتیوب

ایجاد کانال یوتیوب

اگر با دوربین راحت هستید و می دانید چگونه با مخاطب ارتباط برقرار کنید ، راه اندازی یک کانال YouTube می تواند انتخاب مناسبی برای شما به عنوان یک طراح گرافیک باشد.

اگر بخواهید کانال ایجاد کنید و لیستی از مشترکان را جدب نمایید ، یوتیوب بدون شک بهترین گزینه است. همانطور که احتمالاً می دانید ، بسیاری از سازندگان قادرند از طریق  این سیستم  درآمد زیادی کسب کنند.

فقط به آن فکر کنیدکه YouTube ماهانه حدود ۲ میلیارد کاربر فعال دارد و در ۹۱ کشور بومی سازی شده است. اگر این واقعیت را در نظر بگیرید که کل کاربران اینترنت در جهان ۴/۴ میلیارد نفر است ، این رقم کاملاً قابل توجهی است.

چند ایده که می توانید امتحان کنید:

 • نوشتن داستان زندگی شما بعنوان طراح گرافیک
 •  مرور و یادآوری لوازم هنری و ابزارها
 • فیلم های طراحی سرعتی
 • آموزش های طراحی گرافیک

ادامه مطلب